Další informace k samostudiu

Dobrý den, posílám pár odkazů, kde si můžete procvičovat jakékoliv učivo, kdo by se přesto nudil, může dodělat početník č. 1, čemu byste nerozuměli, uděláme spolu, až se uvidíme...vaše p. učitelka

Oředkládáme (www.fraus.cz) akci UČENÍ DOMA. Jedná se o online procvičování jednotlivých předmětů, které mohou studenti /žáci/ využít z pohodlí domova.

Cesta k online cvičení je následující: www.skolasnadhledem.cz -> online cvičení -> nabídka ze čtyř možností: 1. Stupěň, 2. St., 3. St. Nebo cizí jazyky. Dále vyberu a kliknu na konkrétní čtvereček s předmětem, kde se držím již popsaných instrukcí, a to do doby, nežli se mi spustí online procvičování. VŠE FUNGUJE ZDARMA A BEZ JAKÉKOLIV REGISTRACE.

Další možnosti je využití interaktivní učebnici FLEXIBOOKS, opět naleznu na stránkách www.fraus.cz, kde na úvodní stránce je výrazné okno UČENÍ DOMA. Zde v tomto okně lze kliknout na „chci využít zdarma“, což studenta/rodiče přesměruje na stránku s odkazy. Poté sjedu do sekce INFORMACE PRO STUDENTY/ŽÁKY, nebo INFORMACE PRO RODIČE (obojí je stejné) a kliknu u FLEXIBOOKS na VYPLNIT FORMULÁŘ, kde vypíše student/rodič údaje, na které mu bude zaslána zpětná reakce s interaktivní učebnicí. VŠE MÁ BÝT ZDARMA.

https://www.nns.cz/blog/1-stupen/pomoc-s-domaci-vyukou-zaku-miuc-a-vyukova-videa/?fbclid=IwAR2UstKxq435ZA02C_O6NmRL_uu8_lu9KiIh0mCZqwv4brM-s62y8kKBDzk


... https://rysava.websnadno.cz/ naleznete spoustu možností, zábavné, hravé, doplňování, rychlovky

... http://www.skolakov.eu   můžete využít učivo 4. třídy (opakování, procvičování, prohloubení v 5. tř.)

... https://www.sciodat.cz/?fbclid=IwAR3lJqHLLQBQmu4pP5_3EQ4nHbBUIjWSMf3vwZBnvtFUm_itjpL_Q9nbTRw

...http://Umimecesky.cz

... http://onlinecviceni.cz

... http://www.matematickyklokan.net

... http://www.matika.in.cz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut cursus facilisis nibh eu imperdiet. Suspendisse ultricies ultricies orci. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Etiam ac mauris luctus odio pretium bibendum. Phasellus consequat nunc congue dui ultrices sodales. Vestibulum tincidunt, neque in tristique varius, nisi libero convallis risus, a viverra erat leo in ante. Fusce condimentum, est non rhoncus interdum, elit augue fermentum magna, eu aliquam est purus vitae eros.

© 2021 Základní škola Františka Horenského / Prohlášení o přístupnosti / web by icard.cz