DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ

Pondělí 22. února 2021

Vážení rodiče,

bohužel ani naše základní škola se nevyhnula opatřením v souvislosti s epidemií COVID-19. Dnes jsem byl informován, že někteří žáci a zaměstnanci se v pátek 19. února dostali do kontaktu s pozitivně testovaným člověkem. Všichni zákonní zástupci žáků na prezenčním vzdělávání (1., 2.A, 2.B třídy) byli o této situaci telefonicky informováni. Následně jsem poslal kontakty na jmenované zaměstnance i žáky na KHS do Zlína, která Vás bude dále informovat o případném testování a povinné karanténě. V návaznosti na tuto situaci jsme nuceni od 23. února přejít na distanční vzdělávání u 1., 2.A a 2.B třídy. Zítra proběhne doladění rozvrhů ONLINE HODIN pro jmenované třídy a následně je zveřejníme na hlavní webové stránce i stránkách tříd. 

Během následujících 2 týdnů nebudou probíhat konzultace žáků 9. třídy z matematiky a českého jazyka. Do odvolání je přerušena i činnost školní družiny a školního klubu včetně jednotlivých kroužků.

Na základě častých dotazů ohledně ŽÁDOSTI O OŠETŘOVNÉ pro zákonné zástupce našich žáků připojuji odkaz na webové stránky České správy sociálního zabezpečení, kde najdete ONLINE formulář žádosti o ošetřovné. Jmenovaný formulář se podává vždy za kalendářní měsíc a předáváte jej svému zaměstnavateli. 

žádost o ošetřovné


​​Z důvodu nucené karantény zaměstnanců školy včetně mé osoby svoje dotazy posílejte přes email t.kordula@zsborsice.cz nebo volejte 777 610 377 případně kontaktujte třídní učitele svých dětí.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Tomáš Kordula, ředitel školy

Rozvrhy distančního vzdělání 1. , 2.A a 2.B třídy od 24. 2. 2021

© 2022 Základní škola Františka Horenského / Prohlášení o přístupnosti / web by icard.cz