Organizace výuky ve středu 1. prosince 2021

Úterý 30. listopadu 2021

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že jsme ještě v tuto chvíli (úterý 21:00) neobdrželi výsledky PCR testování z pondělí 29. listopadu, musíme posunout návrat některých tříd z distančního vzdělávání minimálně o 1 den . Máme telefonicky potvrzené, že výsledky bychom měli obdržet během ranních nebo dopoledních hodin.

Rozvrh jednotlivých tříd 1. prosince 2021

  • 1. , 3.A, 4., 5. třída - prezenční vzdělávání (v případě, že se objeví v testech žák COVID pozitivní budeme Vás neprodleně informovat o pravděpodobném nástupu do karantény)

  • Žáci 2. a 3.B třídy zůstávají 1. prosince na povinné distanční výuce ( u většiny je podmínkou zítřejšího návratu negativní PCR test)

  • Žáci 6. a 9. třídy, kteří strávili 14 dní od nařízené karantény se zítra vracejí k prezenční výuce ( u těch, kteří byli v posledních 14 dnech COVID pozitivní je nutné, aby karanténu ukončil ošetřující lékař)

  • U žáků 7.A, 7.B a 8. třídy z důvodu, že nemáme u většiny potvrzený negativní výsledek, platí i 1. prosince povinná distanční výuka


Omlouváme se za problémy, které bohužel nebyly z naší strany. Musíte pochopit, že i laboratoř přijímá v tyto dny nebývalé množství testů, které musí vyhodnotit. 


Děkujeme za pochopení.

Mgr. Tomáš Kordula, ředitel školy

© 2022 Základní škola Františka Horenského / Prohlášení o přístupnosti / web by icard.cz