Otevření Babiččiny zahrady

Projekt úpravy školní zahrady s názvem „Babiččina zahrada“  dospěl k malinkému pomyslnému konci. I když nás ještě nějaká práce čeká. 

Tečkou bylo slavnostní otevření se spoustou zábavy.


Po úvodním zpěvu, který přilákal většinu návštěvníků započali řeč žáci naší školy. Členové parlamentu školy si spolu se svými učiteli francouzštiny, němčiny a angličtiny přeložili uvítání všech, ale i předali slovo panu řediteli.


Ten nás se zahradou, projektem seznámil. Také pochválil krásné vyzdobení podzimní tématikou a prezentaci jednotlivých tříd z výtvarných a pracovních výchov. Nejen obrázky, ale i pestré nápady se zpracováním stromů, jablíček, podzimních zvířat, strašáků, dýní a spousty dalšího se prolínalo celou zahradou.


S úspěchem se nesla ochutnávka marmelád, kde nejvíce zaujala marmeláda z rajčat, kiwi, muchovníku, hrušek, josty, dýní, ale také tradiční z jahod, meruněk, třešní, borůvek. Lákadlem byly dýňové bonbony. U nového ohniště si s masovější příchutí opekli špekáčky.


Moc děkujeme všem podporovatelům, rodičům, ale také žákům za jejich podporu při navštívení této velmi příjemné akce. Jsme rádi, že Vás můžeme potkávat nejen na třídních schůzkách, ale i na neformálních akcí pořádaných naší školou a také samotnými žáky.


FOTOGALERIE

https://www.zonerama.com/ZSBorsice/Album/5733450

© 2022 Základní škola Františka Horenského / Prohlášení o přístupnosti / web by icard.cz