Prázdninová literární soutěž - vyhodnocení

Sláva vítězům, čest poraženým!

Milí žáci, skvělí soutěžící,

od pondělí do pátku jste během prázdninového týdne plnili úkoly, které prověřily nejen vaši sečtělost, ale především kreativitu a schopnost poradit si v různých situacích. Úkoly prověřily mnohé dovednosti - výtvarné nadání, estetické vnímání, pravopisné i literární znalosti, technické smýšlení při provádění stavby i vaše vyjadřování a schopnost komunikovat. I z vaší odezvy je patrné, že vás prázdninová soutěž bavila, a že jste se mnohdy nemohli dočkat dalšího úkolu. 

Chtěla bych vám všem poděkovat. Poděkovat za vaši účast, zodpovědnost a hlavně za vaše nápady. Možná jste se také během plnění úkolů rozhodli, že se stanete spisovateli, umělci, architekty, fotografy nebo také ilustrátory. Možná, že jste doma objevili knihy, o jejichž existenci jste neměli ani tušení. Nejdůležitější je, že jste se při plnění úkolů bavili a užili si prázdninový týden! Věřím, že soutěž pro vás byla příjemným a vítaným zpestřením této těžké doby.


Každý účastník obdrží slibovanou jedničku za aktivitu. Hodnocení jednotlivých úkolů bylo skutečně obtížné, protože vaše malá dílka byla originální a velmi nápaditá a mnohdy jsem nemohla rozhodnout, který z odeslaných úkolů je nejlepší. Posuďte sami ve fotogalerii.

Přesto na pomyslných vítězných stupíncích stojí tři nejlepší z vás, kteří se mohou těšit na věcnou cenu:

1. místo Šárka Kmentová, 9. třída

2. místo Terka Pernicová, 7. třída

3. místo Tadeáš Rada, 9. třída

​A protože o pořadí rozhodovaly skutečně maličkosti, na drobné ocenění se mohou těšit i soutěžící na čtvrtém a pátém místě:

4. místo Peťa Kmentová, 6.B

5. místo Ríša Doubrava, 6.A


Gratuluju všem a při dalším literárním zápolení se těším na vaši účast! :)

Kamila Vajdíková

© 2022 Základní škola Františka Horenského / Prohlášení o přístupnosti / web by icard.cz