Představujeme se

Jmenuji se Eliška Danková. Je mi 12 let. Líbí se mi více na horní škole, protože to tady není pro malé děcka. Jediné co se mi ve škole nelíbí je malá chodba.  Z předmětů mám ráda angličtinu, zeměpis, přírodopis, matematiku, výtvarnou výchovu a dějepis. Mezi mé dobré kamarádky patří holky ze třídy, Vendula Ž. a Gábinka S. 


Jmenuji se Simona Doležalová a je mně 11 let. Mám ráda psy, hudbu, knížky, ráda hraji badminton, přehazovanou a hru Pokémon go. Baví mě sledování seriálů, například Dvě socky nebo Moderní rodinka. Ve škole mám nejraději angličtinu, chtěla bych se zlepšit v matematice a nemám ráda informatiku. Moje nejlepší kamarádky jsou všechny holky ze třídy.


Jmenuji se Kristýna Dvouletá. Mám 12 roků. Ráda sleduji filmy a baví mě kreslení. Moje nejlepší kamarádky jsou holky ze třídy. Na 2. stupni mě baví matematika, zeměpis a přírodopis. Nemám ráda hodiny se sedmou třídou. V čem bych se chtěla zlepšit, asi ve všem.


Jmenuji se Vojtěch Frýbort a v lednu mi bude 12 let. Rád cestuji, hraji fotbal, florbal, ping pong a badminton. Mé nejoblíbenější předměty jsou tělocvik, informatika a angličtina. Kamarádím se všemi kluky z mojí třídy. Ve třídě mi vadí vodovodní kohoutek a mouchy, které tu lítají. Chtěl bych se zlepšit v chytání much. :)


Jmenuji se Vojtěch Grebeň. Je mi 11 let. Hraji na housle. Doma se starám o zvířata (psa,kočku, andulky, želvy) a baví mě včelaření. Ještě mě baví otravování třeba mých kamarádů, což jsou Vojta, Pavel, Jenda a Vašek. Z předmětů ve škole mě nebaví nic. Mám rád knihy: Harry Potter, Narnie, Ostrov kanibalů, Dračí oči a poslouchám Green Day.


Jmenuji se Lukáš Hůlka a je mi 12 let. Moji nejlepší kamarádi jsou Vojta F. a Honza V. Na 2. stupni mě nejvíce baví angličtina. Rád hraji počítačové hry, třeba: CS:GO, Team Farttres2 a taky rád sleduji seriál Simpsonovi.


Jmenuji se Václav Janska a mám 12 let. Baví mě hrát si se zvířaty a poklízet. Moji nejlepší kamarádi jsou Adam, Jana, Hurvaiz, Barča a Kája. Mám rád knížky, hudbu, sport a filmy (např: Zloději blesků nebo Endem). Moc rád cestuji a už jsem byl v Německu, na Slovensku, v Egyptě, v Turecku a v Indonésii. Hraji badminton a tenis. Nejhorší je čeština a zubař. Chtěl bych se zlepšit v tenisu a v češtině.


Jmenuji se Simona Polášková a v lednu mi bude 12 let. Baví mě kreslení, sociální stránky, chození ven s kamarádkami, což jsou všechny holky ze třídy. Ráda čtu, poslouchám hudbu, sleduji filmy a nejraději horory s kamarády. Na 2. stupni mě baví matematika a přírodopis. Nebaví mě hodiny se sedmou třídou a nejvíce mi vadí zpívat před nimi v hudební výchově. Chtěla bych se zlepšit v rychlosti počítání v matematice a taky v angličtině a češtině.


Jmenuji se Jan Váňa a je mně 11 let. Na 2. stupni mě baví fyzika. Moji nejlepší kamarádi jsou Lukáš a Vojta F. Rád hraji florbal a taky rád sleduji televizní seriál Simpsonovi. Ve třídě mi vadí asi jen kohoutek a chtěl bych se zlepšit v informatice.


Jmenuji se Pavel Vávra a mám 12 let. Rád cestuji, už jsem navštívil: Německo, Rakousko, Belgii, Slovensko, Polsko, Holandsko a Maďarsko. Rád hraji hry na XBoxu 360 nebo Pegasus nebo  počítačové hry. Ani nevím co mě ve škole baví.


Jmenuji se Simona Vavřiníková a je mi 11 let. Baví mě poslouchat hudbu na You Tube a ráda bruslím. Taky ráda sleduji seriály, například: Taková normální rodinka, Průměrňákovi, Dvě socky, Ordinace v růžové zahradě a Simpsonovi. Doma se ráda starám o mé mazlíčky: dva psy, dvě andulky. Moje nejlepší knížka je Únos domů. Z předmětů ve škole mě nebaví žádný. Nejhorší je informatika a hodiny se sedmou třídou. Chtěla bych se zlepšit v češtině.


© 2022 Základní škola Františka Horenského / Prohlášení o přístupnosti / web by icard.cz