Třeboň, Tábor

paměťové instituce

V úterý 18. 6. jsme byli na výletě v Třeboni a Táboře. V Třeboni jsme byli na zámku, kde jsme si ho prošli v oblecích postav, které se kdy objevily v zámku. Pak jsme jeli do Tábora, tam jsme byli v Husitském muzeu. Prošli jsme si muzeum a jeli domů. Výlet se mi líbil, moc jsem si ho užil.

                                                                                                                 Z. H.

Dne 18. 6. 2019 jsme společně se třetí a čtvrtou třídou vyrazili nejprve do Třeboně a potom do Tábora. Cesta trvala přes čtyři hodiny, proto jsme vyjížděli už v 6:00. v Třeboni jsme měli prohlídku v dobových kostýmech. Pak jsme šli na oběd k Bílému koníčku. Nasycení jsme přejeli do Husitského muzea v Táboře. Po exkurzi jsme museli najít autobus, takže jsme prošli téměř celý Tábor a o půl šesté jsme konečně vyrazili domů.

                                                                                                                V. Ž.

Výlet byl opravdu super. Nejvíc se mi líbila prohlídka zámku v kostýmech v Třeboni. Následoval přesun na oběd. Po obědě jsme jeli do Tábora, kde jsme se podívali do Husitského muzea. Potom následoval krátký rozchod. Pak už jsme po menších komplikacích došli k autobusu a jeli jsme až domů bez přestávky, ale i tak to byl opravdu podařený výlet.

                                                                                                                O. H.

V úterý 18. 6. jsme měli sraz na 5:55 u Dolní školy, od které se odjelo. První zastávka byla v Třeboni, kde jsme měli program, který obsahoval navléknutí různých dobových kostýmů, v nichž byla prohlídka po zámku. Od zámku jsme šli na oběd a po obědě nás autobus dovezl do Tábora, kde jsme šli do muzea s nachystanou prohlídkou. Z Tábora jsme jeli domů. Výlet se mi líbil.

                                                                                                                 J. K.

Dne 18. 6. 2019 jsme se vydali na výlet do Třeboně a Tábora. První zastávka po dlouhé cestě byla v Třeboňském zámku, kde jsme měli prohlídku a jako bonus nám zapůjčili kostýmy. Byla to opravdu paráda, bavilo nás to. Pak jsme si dali pauzu na výtečný oběd u Bílého koníčka. Do Tábora trvala cesta přibližně 1hodinu, zde jsme navštívili Husitské muzeum. O půl šesté večer jsme se vydali na cestu domů, která trvala cca tři a půl hodiny. Výlet se nám líbil.

                                                                                                                  N. D.


V 6:00 jsme odjeli z dolního stupně směr Třeboň, kde jsme šli na zámek, kde jsme měli prohlídku v kostýmech. Paní to dokázala dobře okomentovat. Poté jsme jeli do Tábora, kde jsme si prošli muzeum a poté jsme si šli na zmrzlinu a pak jsme jeli domů. Ušli jsme 15 000 kroků.

                                                                                                                    T. G.

© 2022 Základní škola Františka Horenského / Prohlášení o přístupnosti / web by icard.cz