Tvořivé ručky

1.4. 2020


Milí rodiče, milé děti,

vzhledem k neočekávané situaci, ve které se v současné chvíli ocitáme, pro Vás máme v rámci Školní družiny přichystáno spoustu nápadů a tipů, které si můžete ve volných chvílích vytvořit. Do doby, než se spolu opět uvidíme, Vás budeme každé pondělí zásobovat a inspirovat novými nápady na tvoření. Ty najdete vždy na webových stránkách školy v oddělení Školní družina.

Jelikož začínáme v období těsně před Velikonoci, naše první zásoba, se bude týkat právě období Velikonoc.

Určitě se ale nemusíte držet jen daných návrhů. Pokud se s námi budete chtít podělit o Vaše tvoření a třeba i nové nápady, které Vám při procházce lesem frnknou nosem, rádi je uvítáme.

Těšíme se i na Vaše fotografie z tvoření, které budeme průběžně zveřejňovat na stránkách Zonerama – odkaz zde: https://www.zonerama.com/ZSBorsice/465495, v kategorii TVOŘIVÉ RUČKY. Pořízené fotografie zasílejte na adresu: j.umlaufova@zsborsice.cz.

Budeme velmi mile potěšeni, pokud nám některý ze svých výtvorů po návratu do školy přinesete osobně ukázat J a pokud se rozhodnete nám ho na chvíli propůjčit, velmi rádi si Váš výtvor v naší Školní družině vystavíme.

A jak už u nás bývá zvykem, každý bude za svou snahu oceněn J. 

Přejeme Vám krásné chvíle ať už při samostatném nebo společném tvoření se sourozenci, rodiči, prarodiči…. .


Vaše paní vychovatelky

Jitka Umlaufová a Petra Bubláková

© 2022 Základní škola Františka Horenského / Prohlášení o přístupnosti / web by icard.cz