6. třída se představuje

Tak to jsme my. V letošním školním roce je v naší třídě 24 žáků. Jsme hezky rozděleni na poloviny - 12 žákyň a 12 žáků. Od letošního roku už navštěvujeme horní budovu školy a dostali jsme třídu v prvním patře.

Užijte si naši fotečku, vice fotek zde a další informace v brzkém termínu. :-)

A něco o nás si můžete přečíst níže. Ve fotogalerii se pak představíme v malinko změněné podobě. Užijte si to. :-)


Denča Jmenuji se Denča. Mám jednoho bratra. Doma máme dva kocoury a jednoho psa. Ráda kreslím, tančím, hraju na kytaru, zpívám a ráda sportuji. Také chodím se svým psem na procházku.

Dominik - Ahoj já jsem Dominik. Je mi 12 let. Mám sestru která chodí to 3 třídy. Mám rád řízek s bramborovým salátem. Nemám rád ryby a hřiby.

Šárka - Jmenuji se Šárka Kmentová hrají na keyboard (to jsou elektrické klávesy) baví mne jezdit na kole, na bruslích, na koloběžce a ze školních předmětů mne baví všechny. 

Ivana - Jmenuji se Ivana. Hraju na klavír a ráda čtu. 

Katka - Jmenuji se Kateřina Minaříková. Je mi 11 let. Ráda tancuju, jezdím  na kole i na kolečkových bruslích. Chodím do 6. třídy . Ze školních předmětů mám ráda : tělocvik , angličtinu i dějepis.

Kevin - Jsem Kevin. A rád hraju fotbal a mám rad i florbal. Moje nejoblíbenější české jídlo jsou špagety. Rád chodím ven a občas zůstanu i celý den u pocítače a hraju počítačové hry. Mám mladšího brášku jmenuje se Martin.

Ondra - Jmenuju se Ondřej Vajdík. Je mi 11 let a bude mi 12 let. Rád plavu a chodím na plavecké tréninky. Mám jednoho sourozence, jmenuje se Aneta Vajdíková. Má 14 let. Moje nejoblíbenější jídla jsou: pizza, špagety, hranolky, rajská omáčka a McChicken v McDonald's. ​​

Honza - O prázdninách sem se měl dobře. Ve škole mě baví angličtina, přírodopis, zeměpis, pracovní výchova a rodina výchova.

Nikol - Jmenuji se Nikol Hiklová. Bydlím v Boršicích v rodinném domě s moji rodinou a pejskem Lenny. Baví mě hrát na kytaru a chodím do folklórního souboru Pentlička. Mám mladší sestru Karolínu hraje na flétnu. Ve škole mě nejvíc baví přírodopis, méně mě baví dějepis. Jak budu dospělá, ráda bych pracovala jako paní učitelka v mateřské školce nebo vyučovala výtvarnou výchovu. Moje velké přání je cesta do Karibiku a také do Španělska. 

Michal - Ahoj, já se jmenuji Michal. Chodím do 6 třídy. Dříve jsem hrál fotbal, jezdil na skateboardu a teď jezdím na Freestylové koloběžce.

Kuba - Ahoj. Jmenuji se Jakub Gajdoš. Mám mladšího brášku Matyáška, který chodí do třetí třídy. Vesluju, lyžuju, hraju na housle a v cimbálové muzice.

Denis - Ahoj jmenuji se Denis Dědič je mi dvanáct let. Baví mně sporty např. lyžování, fotbal, florbal a atletika. Mám bráchu a sestru máme doma dva psi a papouška.

Anežka - Ahoj, jmenuji se Anežka Tylšarová. Mám ráda hudbu , učím se hrát na klávesy a zpívám ve školním sboru. Také mám ráda zvířata, baví mě vyrábět z keramiky.

Karla - Jmenuji se Karla Šoustková. Mám jedenáct let. Mám ráda zvířata a ráda jezdím na skateboardu.

Katka - Jmenuji se Kateřina Kecová a je mi 11 let, mám dva bratry Ondru a Marťu, mám ráda zvířata, třeba: kočky,křečky,morčata a králíky. Ráda jezdím na kole, bruslím, plavu, lyžuji, čtu knížky a maluji.

Marek - Jsem Marek Bilík, je mi 12 let. Rád hraju počítačové hry a rád jezdím na koloběžce. :)

Tadeáš - Jmenuji se Tadeáš Rada. Je mi jedenáct let. Baví mě hra na varhany , folklórní soubor Pentlička a rád ministruji. Taky rád chodím zpívat do Uherského Hradiště do sboru. Mám bráchu Lukiho, který je můj velký vzor.

Natálie - Ahoj, jmenuji se Nátálie a bydlím ve Stříbrnicích. Mám dvě ségry - Vanessu a Lucinku. Lucinka chodí do školky a Vanessa do 2 třídy. Ráda sportuji např. penybort, kolečkové brusle.

Sabina - Jmenuji se Sabina. Je mi 11 let a bude mi 12 let. Baví mě ježdění na kole a Rába chodím ven z kamarády.

Aneta - Jmenuji se Aneta Martináková. Mám 12 let. Hraji na housle již 5 rokem a chodím do folklorního souboru Pentlička, do nedávna jsem tam tančila, ale teď hraji v naší nové cimbálové muzice. Mám mladší sestru Beátu. Ráda zpívám v boršické schole, ráda lyžuji, jím a stále něco kutím. 

Martin Č. - Jmenuju se Martin Čechmánek. Rád hraju badminton a rad jezním na kole. Nemám žadné sourozence, mám 1 psa 1 kočku. A hraju basketbal.

Martin R. - Ahoj, jmenuju se Martin Rídl, mám 1 sourozence, chodí do 2 třídy. Hraju fotbal a rád jezdím na koloběžce. Mám 11 let a mám rád psy.

Eliška - Jmenuji se Eliška Botková a narodila jsem se ve znamení vodnáře. Je mi 12 let a navštěvuji školu F. Horenského v Boršicích. Jsem žákyní 2 stupně a chodím do 6 třídy. Z předmětů mě baví zeměpis a přírodověda. A na konec - máme 2 psy rasy yorkširský terier Llili a Neli.

Matouš - Ahoj mé jméno je Matouš. Je mi 12 let a rád hraju počítačové hry ale někdy si i rád zahraju vybíjenou. Mám jednu kočku a jednoho psa se kterým někdy chodím na procházky.

© 2022 Základní škola Františka Horenského / Prohlášení o přístupnosti / web by icard.cz