Pro rodiče

Anglie - květen 2019


Vážení rodiče, zde naleznete informace k zájezdu do Anglie. První záloha ve výši 2 000 Kč se bude platit ve škole panu učiteli Zapletalovi do 10. listopadu. Druhá záloha se platí ve výši 3 000 Kč do 31. 1. 2019 a třetí záloha ve výši 2 990 Kč se bude platit do 15. 3. 2019. Prosím vás o dodržení těchto termínů. Děkuji. Zapletal

Třídní schůzky

Vážení rodiče, zde je seznam třídních schůzek pro tento školní rok. Rád se s vámi uvidím a případně projednám Vaše záležitosti.

1. schůzka - úterý 18. září 2018, 16:30 hod v učebně 7. třídy na horní škole - žádám zákonné zástupce o účast, budeme podepisovat důležité dokumenty a probereme spoustu důležitých informací týkajících se organizace nového školního roku. Pokud se nemůžete do školy v tento termín dostavit, prosím kontaktujte mě (r.zapletal@zsborsice.cz) a domluvíme se na náhradním termínu. Děkuji. 


2. schůzka - úterý 20. listopadu 2018, 16:30 hod na horní škole ZŠ, bude tentokrát konzultační formou, tedy učitele je ve své třídě a zákonný zástupce navštěvuje kvůli prospěchu jednotlivé vyučující


3. schůzka - úterý 16. dubna 2019, 16:30 hod na horní škole ZŠ, konzultační formou

Pracovní sešity

Ve školním roce 2018/2019 vybíráme za pracovní sešity celkem 445 Kč (zeměpis 74 Kč, dějepis 74 Kč, přírodopis 74 Kč, český jazyk 71 Kč, němčina Macht mit! 1 díl - 152 Kč). Prosím nosit do konce září buď paní hospodářce nebo poslat po dětech třídnímu učiteli. - máme zaplaceno, děkuji všem rodičům za brzké platby.

Sběr papíru

Sběr papíru probíhá opět každou středu během října a listopadu v době 7:30 - 8:00 hod na horní škole. Děkujeme.

Fotogalerie třídy

Pokud občas nahlédnete na stránky naší třídy a budete si číst naše články, máte možnost po kliknutí na červeně vybarvené slovo prohlížet fotografie na stránce www.zonerama.com (pokud najedete přímo na odkaz zonerami, dejte do vyhledávače ZŠ Boršice a pak stránku 6. třídy). Výhodou tohoto uložiště je, že fotky jsou v plné kvalitě a také si je můžete v této kvalitě stáhnout do svého počítače. Pokud by někdo nevěděl, jak nato, rád poradím na rodičovském sdružení nebo při osobní návštěvě. 

Upozornění: Stažení fotek však nelze provádět běžným internetovým způsobem (pravé tlačítko a uložit obrázek), ale musí se použít k tomu uzpůsobené tlačítko STÁHNOUT. Tímto způsobem lze stáhnout jakoukoliv fotografii, ale i celé album (odpadne šílené klikání). Ukázku tlačítka naleznete v příloze na dvou fotografiích.

RŮZNÉ

- děkujeme za zapůjčení historických materiálů a věcí na školní projekt k připomínce vzniku ČSR 1918

- děkujeme za návštěvu školy při projektu ke 100letému výročí vzniku ČSR. Snad se vám výstava líbila.