Pro rodiče

Třídní schůzky

Vážení rodiče, zde je seznam třídních schůzek pro tento školní rok. Rád se s vámi uvidím a případně projednám Vaše záležitosti.

1. schůzka - úterý 17. září 2019, 16:30 hod v učebně 8. třídy na horní škole - žádám zákonné zástupce o účast, budeme podepisovat důležité dokumenty a probereme spoustu důležitých informací týkajících se organizace nového školního roku. Budeme také vybírat peníze na SRPŠ (100 Kč) a za pracovní sešity (780 Kč). Po domluvě se žáky budou pracovní sešity dotovány 300 Kč z vratky za výlet v loňském roce, takže všichni, kteří se účastnili výletu, budou platit částku 500 Kč na pracovní sešity (20 Kč z toho dáme do třídního fondu). Celkově tedy vybereme 600 Kč.

Pokud se nemůžete do školy v tento termín dostavit, prosím kontaktujte mě (r.zapletal@zsborsice.cz) a domluvíme se na náhradním termínu. Děkuji. 


2. schůzka - úterý 26. listopadu 2019, 16:30 hod na horní budově ZŠ, bude tentokrát konzultační formou, tedy učitel je ve své třídě a zákonný zástupce navštěvuje kvůli prospěchu jednotlivé vyučující.


3. schůzka - úterý 28. dubna 2020, 16:30 hod na horní budově ZŠ, konzultační formou.

Pracovní sešity

Vybráno ode všech 600 Kč, vše v pořádku.

Sběr papíru

Sběr papíru probíhá každé úterý od poloviny září do listopad v době 7:30 - 8:00 hod na horní škole. Děkujeme.

Fotogalerie třídy

Pokud občas nahlédnete na stránky naší třídy a budete si číst naše články, máte možnost po kliknutí na červeně vybarvené slovo prohlížet fotografie na stránce www.zonerama.com (pokud najedete přímo na odkaz zonerami, dejte do vyhledávače ZŠ Boršice a pak stránku 6. třídy). Výhodou tohoto uložiště je, že fotky jsou v plné kvalitě a také si je můžete v této kvalitě stáhnout do svého počítače. Pokud by někdo nevěděl, jak nato, rád poradím na rodičovském sdružení nebo při osobní návštěvě. 

Upozornění: Stažení fotek však nelze provádět běžným internetovým způsobem (pravé tlačítko a uložit obrázek), ale musí se použít k tomu uzpůsobené tlačítko STÁHNOUT. Tímto způsobem lze stáhnout jakoukoliv fotografii, ale i celé album (odpadne šílené klikání). Ukázku tlačítka naleznete v příloze na dvou fotografiích.

RŮZNÉ

- máme nového dovozce mléčných výrobků a ovoce do škol, bude probíhat každý čtvrtek (2x za měsíc mléko, 2x ovoce)

© 2020 Základní škola a Mateřská škola Jana Amose Komenského / Prohlášení o přístupnosti / web by icard.cz