Pro rodiče

Třídní schůzky

Vážení rodiče, zde je seznam třídních schůzek pro tento školní rok. Rád se s vámi uvidím a případně projednám Vaše záležitosti.

1. schůzka - čtvrtek 17. září v 16:00 hod na horní škole na dvoře, roušky nejsou nutné

Pokud se nemůžete do školy v tento termín dostavit, prosím kontaktujte mě (r.zapletal@zsborsice.cz) a domluvíme se na náhradním termínu. Děkuji. Prosím přineste s sebou 382 Kč na pracovní sešity a 100 Kč na SRPŠ. 


2. schůzka - známky k 1. čtvrtletí z hlavních předmětů s případným komentářem vyučujících daných předmětů budou zaslány 20. 11. na rodičovské mailové adresy. Nabízím ale také možnost on-line konzultací přes Microsoft Teams v termínu pondělí 23. 11. mezi 17-18 hodinou a ve středu 25. 11. mezi 17-18 hodinou. Kdo má o konzultaci zájem, napište mi do 22. 11. mail s vybraným datem a já vám pak pošlu přesný čas, kdy bychom se mohli spojit. Vaše děti vám s připojením pomohou, oni v Teamsech pracují. Schůzku ohledně přijímacích pohovorů plánujeme na začátek ledna, snad už bude možné se osobně setkat na půdě školy.


3. schůzka - nabídka konzultací k přijímacím pohovorům:

Vážení rodiče,

nabízím vám společnou konzultaci ohledně přijímacích pohovorů na střední školy on-line formou přes účty vašich dětí na Teamsech. Řekl bych vám něco obecně o přihláškách a o přijímačkách + odpověděl bych na otázky. Nabízím vám dva termíny a je zcela jedno, který si vyberete: v pondělí 18. ledna od 8:30 hodin nebo v úterý 19. ledna od 17 hodiny.

Bude-li chtít projednat něco osobně, můžeme pak pokračovat po ukončení společné schůzky nebo se domluvíme na jiný termín.

Veškeré informace naleznete na našich školních stránkách http://zsborsice.cz/karierni-poradenstvi. Pokud pro vás budou tyto informace dostačující, nemusíte se konzultace účastnit. Neberte to prosím jako povinný rodičák, ale jako nabídku pro všechny, kdo v této tematice nemají jasno a chtějí se dozvědět, jak to všechno funguje.

Pracovní sešity

Vybrali jsme 382 Kč za pracovní sešity, děkuji všem za včasné zaplacení. 

Fotogalerie třídy

Pokud občas nahlédnete na stránky naší třídy a budete si číst naše články, máte možnost po kliknutí na červeně vybarvené slovo prohlížet fotografie na stránce www.zonerama.com (pokud najedete přímo na odkaz zonerami, dejte do vyhledávače ZŠ Boršice a pak stránku 6. třídy). Výhodou tohoto uložiště je, že fotky jsou v plné kvalitě a také si je můžete v této kvalitě stáhnout do svého počítače. Pokud by někdo nevěděl, jak nato, rád poradím na rodičovském sdružení nebo při osobní návštěvě. 

Upozornění: Stažení fotek však nelze provádět běžným internetovým způsobem (pravé tlačítko a uložit obrázek), ale musí se použít k tomu uzpůsobené tlačítko STÁHNOUT. Tímto způsobem lze stáhnout jakoukoliv fotografii, ale i celé album (odpadne šílené klikání). Ukázku tlačítka naleznete v příloze na dvou fotografiích.

RŮZNÉ

- máme nového dovozce mléčných výrobků a ovoce do škol, bude probíhat každou středu (2x za měsíc mléko, 2x ovoce)

© 2022 Základní škola Františka Horenského / Prohlášení o přístupnosti / web by icard.cz