Domácí úkoly

7.1.

Pravidelně čtěte ve slabikáři každý den, skládejte slova, pořád máme někteří problém s délkou ve slově, zapomínáme dávat čárky ve slovech. Trénujte diktáty, zítra už začneme psát, abychom se připravili na pololetí. 

Prosím připravte si do 22. ledna krátkou básničku, výběr nechám na Vás, tak aby Vám učení básně bylo příjemné. Ze třídy vyberu nejlepší recitátory a ti se potom zúčastní školního kola, které bude probíhat 29.1. Ve středu 22.1. si vyzkoušíme přednes básně zpaměti ve třídě. 

Zítra 8.1. máme výukový program na zlepšení vztahů ve třídě, někteří mi ještě neodevzdali formulář, který jsem dávala před Vánoci k tomuto programu. 

14.1. na zítřek prosím nalepte obrázky k písmenu Z,z. Slabikář - čtení textu o zimě / růžový balónek str. 24. Kupte si zase do zásoby barevné papíry, děkuji. 

21.1. tento týden si zkusíme napsat malé opakování pouze z českého jazyka. Matematiku a prvouku známkujeme průběžně. V českém jazyce bude pouze to, co s žáky děláme po celou dobu (čtení, přepis z tiskacího na psací, spojování stejných dvojic např. stejná písmena nebo slova, počet a délka slabik, z přeházených písmen poskládat slovo).


© 2020 Základní škola a Mateřská škola Jana Amose Komenského / Prohlášení o přístupnosti / web by icard.cz