Pro rodiče

Kroužky: 

Softball – pondělí: 15:00 – 16:30 Lichý týden

Florbal – čtvrtek: 14:00 – 15:30   Lichý týden 

Pokud máte zájem, napište mi do úkolníčku. Ostatní kroužky, které jsem posílala (bojové sporty, pošlu ještě zítra DDM Šikula si hlaste přímo u těchto organizací). 

9.9.

Po návratu žáků domů překontrolujte prosím aktovky a společně s vašimi dětmi si projděte, co jsme dělali. Někteří si nenechali desky na číslice a písmena ve škole - jednu sada si přineste, jedna bude na doma, tak jak jsem psala v informačním listě. Shrnutí dnešního učiva - český jazyk (orientace na ploše - vpravo, nahoře, vlevo dole apod., vyprávění pohádky, uvolňovací cviky. Matematika ( pohádka O třech medvědech - počítání předmětů do 3 postupně do 5, přiřazování věcí k danému počtu 1 až 5). Zítra začneme s menšími úkoly. Dětem už můžete na domácí přípravu nastříhat všechny karty s číslicemi, znaménky a tečkami - matematika (každý by měl mít sadu doma na procvičování).A seřaďte si je do složky. 

ČTVRTEK 12.9. VYCHÁZKA - SMRAĎAVKA 

Ve čtvrtek nás čeká první společná akce s našimi patrony - vycházka na Smraďavku. Prosím, aby měli žáci batůžek, svačinu, pití, oblečení dle počasí, kapesné. A nějaké suché pečivo pro kačeny. Návrat kolem 12:30 hod., s žáky půjdeme rovnou na oběd. 


Zítra 24.9. se koná JÍZDA ZRUČNOSTI, kdo se přihlásil,nezapomeňte si vzít na zítřek kolo nebo koloběžku,helmu.

© 2020 Základní škola Františka Horenského / Prohlášení o přístupnosti / web by icard.cz