Olomouc - Pevnost poznání

V pondělí 10. června jsme společně se 6. a 8. třídou účastnili exkurze Pevnosti poznání v Olomouci. Následovala prohlídka historického centra města a návštěva obchodního centra Šantovka. Výlet se podařil i navzdory horkého počasí. Fotky za akce ke shlédnutí zde.

Mgr. Radim Zapletal

Hodnocení žáků:

Katka M.: Dne 10.6 jsme společně s 6 a 8 třídou jely do Olomouce. Odjížděly jsme v 7:30 hodin, po příjezdu do Olomouce jsme navštívily program Pevnost poznání, kde jsme si mohli vyzkoušet pokusy zaměřené na fyziku, přírodovědu a zeměpis. Po programu jsme se šli projít na náměstí. A nakonec jsme šli do Šantovky kde jsme měli dvouhodinový rozchod. A potom jsme jeli domů. Výlet se mi moc líbil.

Natálie: Dne 10.6.2019 jsme byly v pevnosti poznání. Bylo to tam velice zábavné. Dívali jsme se na různé věci atd Potom jsme se šli podívat do města. A pak jsme šli do obchodního centrum a měli jsme rozchod. Potom jsme jeli zpátky domů.

Katka K.: Dne 10.6.2019 jsme my s 6. a 8. třídou jeli do Olomouce. Autobusem jsme odjížděli v 7:30 od Obecního úřadu ,a jeli jsme směr Olomouc.Jako první jsme šli na program pevnost poznání,a poté jsme se šli podívat do města. Potom už jsme šli do obchodního centra Šantovka, kde jsme měli dvouhodinový rozchod. A když už jsme měli vše nakoupené tak jsme jeli zpátky domů. Výlet se mi moc líbil.

© 2021 Základní škola Františka Horenského / Prohlášení o přístupnosti / web by icard.cz