Poruchy příjmů potravy - přednáška + workshop

V pondělí 11. března 2019 si dívky na 2. stupni ZŠ mohli poslechnout přednášku a besedu na téma Poruchy příjmu potravy. Pár fotek najdete na zonerame.

Názory našich žákyň zde:

Anežka: Tato přednáška se mi líbila. Byla zajímavá a poučná. Dozvěděly jsme se něco o anorexii, obezitě a poruchách příjmu potravy.Měly bychom jíst rozmanitou potravu, ale zároveň se i hýbat.

Katka K.: Dne 11.3.2019 proběhl pro všechny holky z horního stupně workshop o poruše příjmu potravy. Dozvěděla jsem se tam nějaké informace o anorexii a bolívii ,a o jejich příznacích. Workshop mi líbil.

Nikol: Dne 11.3. 2019 dívky měly přednášku o poruchách příjmu potravy. Na této přednášce jsme se dozvěděli jak jsou tyto nemoci nebezpečné a jak jim předejít. Přednáška se mi líbila, byla zajímavá a dozvěděli jsme se spoustu nových věcí.

Ivana: V pondělí 11. března jsme měly přednášku a workshop o poruše příjmu potravy. Bylo to zajímavé i poučné. Přednáška a workshop se mi líbila.

Karla: Dne 11.3.2019  jsme měli prezentaci o poruchách příjmu potravy pro všechny holky z horního stupně. Přiučili jsme se a zjistili nové věci například o anorexii, obezitě a bulimii. Také jsme se dozvěděli o jejich následcích, a co máme dělat pro naše tělo. Přednáška se mi líbila. 

Katka M.: Dne 11.3 jsme měli výukový program o prevenci poruchy příjmu  potravy která trvala 2 hodiny. Přednáška byla o anorexii a bulimii. Dozvěděla jsem se tam například to že léčení někdy trvá i 6 let.

Natálie: Dne 11.3 jsme měli výukový program Poruchy příjmů potravy - přednáška. Přednáška byla hezká a dozvěděli jsme se něco o anorexii a bulimii. Take jsme se dozvěděli co máme dělat v těchto případech. 

Šárka: Na té přednášce jsme se dozvěděli i něco nového, ale bylo to moc dlouho. Povídali jsme si o Anorexii a Bulimii a jak poznat když někdo touto nemocí trpí, ale také jsme se dozvěděli i o jiných nemocech této kategorie.

Sabina: V pondělí 11.3.2019 všechny dívky z 2. stupně měli přednášku o Anorexii a Bulimii. Přijel k nám do školy pán z Brna a to z centra Anabell. Řekl nám hodně nových věcí např. jak někomu s touhle nemocí pomoci, jak poznat že někdo s tímhle trpí atd.. Pán byl sympatický až na to že byl nervózní nejspíš nebyl zvyklý pracovat s takovou velkou skupinkou. Přednáška se mi líbila ale byla moc dlouhá.

Aneta: Přednášku moc kladně nehodnotím. Na můj vkus byla až moc dlouhá a nudná....Pozitivní je že jsme se dozvěděli i o nějakých jiných nemocech, než je anorexie a bulimie. Sice jsem se moc nového nedozvěděla ,ale někdo jo protože o tom třeba nemluví nebo tak. 

© 2021 Základní škola Františka Horenského / Prohlášení o přístupnosti / web by icard.cz