Testování Scio - čtvrtek 5. listopadu 8:00 - 15:00

info

Oznamuji, že tento čtvrtek místo klasické distanční výuky proběhne testování Scio. Budete dělat test z matematiky (60 min), češtiny (45 min) a obecné studijní předpoklady (60 min). Toto testování proběhne VE ČTVRTEK 5. LISTOPADU MEZI 8:00 - 15:00!!!  Ve čtvrtek v 8 hod ráno vám přijdou NA ŠKOLNÍ MAILY hesla a odkaz na spuštění testu. Vy si v daném rozmezí můžete testy spustit a udělat. Je důležité, abyste všechny tři testy zvládli v daném časovém rozmezí (8-15 hod). Pokud by jste se v tento den nemohli testování zúčastnit, dejte mi do středy vědět a domluvíme se individuálně na jiném termínu. Pokud to ale bude jen trochu možné, využijte prosím čtvrteční termín.


Ostatní učitelé, kteří u vás mají v tento den výuku, jsou seznámeni s tím, aby vaše výuka neproběhla. Budete mít skutečně celý den volný jen a jen pro Scia. Přistupte k tomuto testování zodpovědně, vyzkoušejte si to poctivě, můžete to vzít jako vážnou přípravu na vaše budoucí příjimačkové testy. 


V příloze máte důležité informace o testování, prosím KAŽDÝ si to pořádně pročtěte, ne jen proletět očima, ale fakt pročíst.

Máte-li nějaký dotaz, napište mi mail.


V případě jakýchkoli technických problémů ve čtvrtek ráno se obraťte na pana ředitele buď mailem t.kordula@zsborsice.cz nebo telefonicky 777 610 377.


Mgr. Radim Zapletal

© 2022 Základní škola Františka Horenského / Prohlášení o přístupnosti / web by icard.cz