Zpravodajství posledního týdne a VV foto inspirace

27. - 30. 4.

Další týden za námi...

Děkuju za fotečky, které posíláte a které mě stále a znovu velmi potěší, a vkládám je do našeho zpravodajství, aby mohli potěšit i všechny ostatní z naší třídy. A zase se budu těšit, jak se i dál podělíte o to, jak se v tyto dny máte a co děláte ;)

Přikládám i malou foto inspiraci pro hrátky s focením (úplně dole pod fotkami). Buď se dají zapojit domácí mazlíčci, či pár malůvek na ruce nebo vzít křídu, namalovat si na zem kulisy a pak si do nich jen lehnout a seshora vyfotit. Myslím, že je to ideální příležitost pro všechny ty mobily, které třeba zase v běžné výuce VV až tak využít nemůžeme. A tady se pak můžeme našimi výtvory pochlubit a pobavit se tak navzájem. Samozřejmě, kdo by chtěl, najde na internetu i spoustu další inspirace ;)

Co tu tedy máme: 

1. Nejprve ještě něco z tvoření ke dni Země - Dan M. zasadil stromeček, pomohl při výrobě originálních ptačích budek a ještě s pomocí přírodnin vytvořili s maminkou krásné živé dekorace; pak tu máme včelky od Kačenky a lesík, který jsme vyráběli doma my (Alešek tam pak ještě dotvořil létajícího ptáka).

2. Co kdo dělá, když se zrovna neučí - Kačka dělala s babičkou tvarohové kuličky s jahodami, Mařáček trénoval tenis, Dan T. lebedil se sourozenci, hrál si na písku a jezdil na kolobrndě, Zuzka opékovala, užívala si s kamarády a kočičky jsou taky její, Matoušek choval svého mimibrášku Teodorka, a ještě je tu morčátko, které nám doma dělá radost.

3. Nějaké momentky od pracovního stolu od Ládi, Dana T. a Matouška.

4. A moc pěkné barevné kružnicové kytičky (dokonce i od maminky Tobíka :) )... celkově se hodně dařily, tak z nich mám radost ze všech ;)


Tak přeju krásný oddychový prodloužený víkend, nejlíp, ať ten svátek práce oslavíme odpočinkem ;)


© 2021 Základní škola Františka Horenského / Prohlášení o přístupnosti / web by icard.cz